"


Przełamujemy stereotypy

Odzież medyczna kojarzona była z monotonnym wizerunkiem powtarzających się kolorów idących w parze z niewygodnymi, sztywnymi tkaninami.
Dzięki Clinic Uniform takie obrazy to przeszłość. Zmień z Nami jutro i przełam zatarte przyzwyczajenia, wyglądając przy tym stylowo i czując się przy tym swobodnie!

Clinic Uniform to polska marka, której celem jest stworzenie produktów nowej generacji- produktów które wyznaczają trendy!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem technologów, projektantów odzieży, kosmetologów znających potrzeby Klientów oraz wykwalifikowanych krawcowych dbających o każdy szczegół Twojego uniformu. Robimy to co kochamy, ponieważ wiemy że zmieniamy świat branży medycznej oraz beauty na lepsze!

Produkty od A do Z

Nasze produkty są owocem wielomiesięcznych konsultacji, testów z lekarzami, pielęgniarkami oraz osobami z branży beauty oraz bardzo długimi poszukiwaniami tkanin które będą zarazem elastyczne, oddychające, oraz odporne na zabrudzenia i zniszczenia.
Dzięki temu stworzyliśmy scrubsy spełniające potrzeby Naszych Klientów.

Wszystkie Nasze produkty są wykonywane z pasją w Polsce.

Marka Clinic Uniform powstała aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów- aby zapewnić Ci produkty zapewniające profesjonalizm, jakość, styl i wygodę!