"

Twój zespół dba o innych, pozwól abyśmy My zadbali o Was.

Jeśli prowadzisz placówkę medyczną, salon beauty lub podobną działalność,  z pewnością wiesz, jak ważny jest wizerunek i komfort Twojego zespołu.
Dlatego w Clinic Uniform  oferujemy szeroki wybór odzieży medycznej , która pomoże Ci zadbać o profesjonalny styl oraz komfortową pracę całego Twojego teamu!

Nasza oferta zawiera ponadczasowe scrubsy, charakteryzujące się idealnym dopasowaniem, ponadczasowym stylem, elastycznością "oddychających" materiałów, oraz wieloma praktycznymi kieszeniami. Dzięki nim Twój zespół będzie profesjonalnie reprezentował Twoją firmę zarazem ciesząc się najwyższym komfortem.

Odzież dopasowana dla Ciebie

Rozwijaj swoją markę dzięki indywidualnym haftom komputerowym.
Świadomość marki jest niezwykle istotna, dlatego też możemy umieścić logotyp Twojej firmy na zamówionej odzieży. Wystarczy nam wysłać plik, my przygotujemy dla Ciebie propozycje, a po akceptacji możesz cieszyć się spersonalizową odzieżą medyczną.

Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub mailowo
tel. 536 751 741
email: kontakt@clinicuniform.pl
a Nasz doradca wszystkim się zajmie.


Zamówienia grupowe w Clinic Uniform to nie tylko indywidualne podejście, ale i dodatkowe rabaty hurtowe. Opowiedz Nam więcej o Waszych potrzebach, a My zajmiemy się resztą i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z rabatami.